Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-09-2017, 20:24   #7
Vivianne
 
Vivianne's Avatar
 
Reputacja: 3329 Vivianne ma wspaniałą reputacjęVivianne ma wspaniałą reputacjęVivianne ma wspaniałą reputacjęVivianne ma wspaniałą reputacjęVivianne ma wspaniałą reputacjęVivianne ma wspaniałą reputacjęVivianne ma wspaniałą reputacjęVivianne ma wspaniałą reputacjęVivianne ma wspaniałą reputacjęVivianne ma wspaniałą reputacjęVivianne ma wspaniałą reputację
Rosalie Silverfox
23 lataUparta i zawzięta i odważna. Pracowita i zaradna, mimo wielu przejść wciąż dość naiwna, idealistka. Łatwo ponoszą ją emocje. Niestała w swoich decyzjach, czasem nieodpowiedzialna. Lubi dobrą zabawę i adrenalinę.
Często skrywa prawdziwe uczucia i emocje.

Nieciekawy przypadek Rosalie Silverfox (streszczenie)

Rozdział I
Żyć nie umierać – tak można określić jej dzieciństwo. Urodziła się jako pierwsze i jedyne dziecko dobrze sytuowanych rodziców. Może nie opływała w luksusy, ale nigdy niczego jej nie brakowało. Począwszy na miłości rodziców, przez przyjaciół do rzeczy. Było pięknie.


Rozdział II
Wielkie nadzieje – była zdolnym dzieciakiem. Mimo, że pozostawała jedynaczką nie brakowało jej, ambicji, motywacji i samozaparcia. Chciała do czegoś dojść, być kimś, chciała, by rodzice byli z niej dumnie, aby dostali od niej, choć część tego, co ona dostała od nich. Idealna rodzinka. Jeszcze.


Rozdział III
- A co ty właściwie o mnie wiesz – całkiem wcześnie przyszedł okres buntu. Było tak, jak w wieku nastoletnim być powinno. No, może troszkę gorzej. Podejrzane towarzystwo, błędne poczucie wolności, brak priorytetów i celów. Liczyło się tu i teraz.
Alkohol, całe morze alkoholu, imprezy, dragi, sex. Młodość pełna gębą, a co!


Rozdział IV
- Cisza przed burzą – w domu znowu zaczęło się układać. Wyszalała się, skończyła 17 lat, w jej życiu panował spokój, rodzice już planowali przyszłość córki klepiąc ciepłą posadkę w jednym z oddziałów biotechnologicznego giganta.


Rozdział V
Plany, plany, plany… Trzęsienie ziemi zniszczyło niemal wszystko co znała i kochała. Zabrało dom, ojca i jej pierwszą wielką miłość. I gdy wydawało się już, że gorzej nie będzie, okazało się, że jest w ciąży.
Awantura z matką, ucieczka z domu i pozostawienie dziecka pod opieką babci.
Ot po prostu, mała seria rodzinnych tragedii.

Ważne osoby:
Kris Silverfox, 49 lat - matka. Pracownica średniego szczebla korporacji Umbrella. Od lat nie utrzymują kontaktu i obie z tego powodu cierpią, ale babski honor i upór to straszna rzecz, ble.
Amy ,5 lat - jej córka. Wychowywana przez Kris i zupełnie nieświadoma, że jej mam jest właściwie jej bebcią.
Kirk Kowalsky, 25 lat - przyjaciel od czasów dzieciństwa, najbliższa osoba. Załatwił jej pracę w tatuażach. Sam jest stylistą fryzur w tym samym lokau. Gej.

Reszta wyjdzie w praniu. Albo graniu
 
__________________
"You may say that I'm a dreamer
But I'm not the only one"
Vivianne jest offline