Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-09-2017, 21:14   #62
Rebirth
 
Rebirth's Avatar
 
Reputacja: 1 Rebirth ma wspaniałą reputacjęRebirth ma wspaniałą reputacjęRebirth ma wspaniałą reputacjęRebirth ma wspaniałą reputacjęRebirth ma wspaniałą reputacjęRebirth ma wspaniałą reputacjęRebirth ma wspaniałą reputacjęRebirth ma wspaniałą reputacjęRebirth ma wspaniałą reputacjęRebirth ma wspaniałą reputacjęRebirth ma wspaniałą reputację
Czuję pewną awersję do GD, bo akurat nie mam czasu być często przy kompie by na bieżąco odpisywać, a GD przy bardziej aktywnych graczach przy parogodzinnej absencji potrafi się rozwinąć na dwie strony i postać wtedy wygląda na nieobecną w żarliwej dyskusji i głupio się nawet wtrącić tak nagle. Obecny post napisałem w starej formule, ale jeśli mamy grać na GD to proponuję jakieś liberalne zasady co do tego jak aktywnie będziemy odpisywać. Ja obecnie nie mam zbytnio czasu by często zaglądać do GD, raczej mam wyznaczone okno by móc spłodzić nawet dłuższego posta, a potem mam swoje obowiązki. Może niebawem będzie lepiej, ale mam teraz dużo projektów na głowie.

EDIT: Gadałem przed momentem z Pinnem i widzę, że mój post nieco kłóci się z GD. Niestety dopiero jutro wieczorem mogę mieć czas by to wszystko powiązać. Mój post jest w zasadzie na sam koniec dyskusji tak czy owak. Mogę po prostu wrzucić dyskusję z GD w swój post, wpleć tam te docinki i dokończyć moją propozycją wyjścia na miasto z ostatnim pytaniem do Pierrota. Ok?
 
__________________
Something is coming...
Rebirth jest offline