Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-06-2007, 20:27   #18
PhilipsonZuo
 
Reputacja: 1 PhilipsonZuo jest na bardzo dobrej drodzePhilipsonZuo jest na bardzo dobrej drodzePhilipsonZuo jest na bardzo dobrej drodzePhilipsonZuo jest na bardzo dobrej drodzePhilipsonZuo jest na bardzo dobrej drodzePhilipsonZuo jest na bardzo dobrej drodzePhilipsonZuo jest na bardzo dobrej drodzePhilipsonZuo jest na bardzo dobrej drodzePhilipsonZuo jest na bardzo dobrej drodzePhilipsonZuo jest na bardzo dobrej drodzePhilipsonZuo jest na bardzo dobrej drodze
Boże, mam mętlik w głowie jakby był na kacu. - pomyślałem krzątając się po garażu. Cały czas miałem przed oczami nadchodzący wyścig. Nie chciałem sobie nim zawracać głowy, ale mimo to nie dawał mi spokoju. Miałem złe przeczucia. Gdy w hangarze pojawił się Kamikaze tylko machnąłem mu ręką po czym bezmyślnie wlepiłem wzrok w podłogę. Trwałem tak dłuższą chwilę gdy nagle kiedy będzie ta pizza? pomyślałem.
Zrobiłem kilka rundek wokół mojego samochodu doglądając czy wszystko jest w porządku. Przeraziły mnie felgi, które były w opłakanym stanie oraz świadomość, że moje hamulce nie działają jak należy.

- Hę? Co? A tak, tak - już idę. - Odparłem słysząc nawoływania Dragona. Jeszcze raz obejrzałem samochód i ruszyłem do biura. Gdy znalazłem się w środku poczułem się nieco nieswojo. Nigdy nie lubiłem tego pokoju.

- Słucham? O co chodzi? - Zapytałem padając bezwładnie na fotel.
 
__________________
"- Two tea to room two...
- Strututututu"
PhilipsonZuo jest offline