Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-09-2017, 13:45   #100
Caleb
 
Caleb's Avatar
 
Reputacja: 1 Caleb ma wspaniałą reputacjęCaleb ma wspaniałą reputacjęCaleb ma wspaniałą reputacjęCaleb ma wspaniałą reputacjęCaleb ma wspaniałą reputacjęCaleb ma wspaniałą reputacjęCaleb ma wspaniałą reputacjęCaleb ma wspaniałą reputacjęCaleb ma wspaniałą reputacjęCaleb ma wspaniałą reputacjęCaleb ma wspaniałą reputację
Niniejszym dobrnęliśmy do końca. Nie wiem czy się cieszyć ze wspólnego osiągnięcia lub kręcić nosem, że tak dobra sesja dobiegła końca. Bo Wildstar było w moich oczach świetne i tak naprawdę nie mogę się tu niczego przyczepić. Obydwoje stanęliście na wysokości zadania, od barwnych KP począwszy, na bardzo klimatycznym finale skończywszy. Co było "pomiędzy", wiemy wszyscy - kupa świetnej zabawy, która mi osobiście minęła szybko, a trzeba dodać, że całość trwała ponad rok. Naprawdę genialne kreacje postaci i taka też ich realizacja. Wkrótce napiszę więcej, ale to już w notatkach umieszczonych na Waszych profilach.
Dzięki serdecznie za wspólnie spędzony czas. A jeśli chodzi o kontynuację... nie mówię tak, nie mówię nie .
 
Caleb jest offline