Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-09-2017, 14:18   #160
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację

Pomocny Pan Andrzej i babcine opowieści

- Jak chcesz to ja ci mogę pomóc wciągnąć twoją ofiarę za Zasłonę i pomóc go nastraszyć, jeżeli potrzebujesz pomocy. Skoro Janusz twierdzi, że musimy się ułożyć z techno duchami żeby uniknąć sytuacji analogicznej do powstania w Getcie Warszawskim to muszę zacząć polować na ludzi - Powiedział zupełnie się nie przejmując, że brzmi jak koszmarny rasista.

Pani Maria zgromiła go wzrokiem - Ty to lepiej wyjmij sobie kolejną butlę procentów i zatkaj nią dziób, bo jak czasem coś palniesz to klękajcie narody! Kukłami się nie trzeba raczej przejmować są to krzywe zwierciadła parodie zamieniające nasze zalety w wady a wady wyolbrzymiają do przerażających rozmiarów. Swojej na szczęście nie spotkałam, bo zanim uciekłam z ogrodów to moja kukła już dawno zmarła - Zaczęła opowiadać - Czasami prawdziwi Fey wchodzą w konszachty z pięknym ludem uważam, że najlepiej byłoby ją zabić, bo skoro przejawia moce to spora szansa, że zawiązała kontrakt i jest szpiegiem!

- Ostro sobie poczynacie nie ma to tamto... - Skomentował sarkastycznie Janek, który po rytuale siedział oparty o ścianą i klikał coś na telefonie z dużym ekranem dotykowym - Techno Duchy są zadowolone poinformowałem je o ciepłym przyjęciu, jakie mi zgotowaliście z chęcią przystąpią do negocjacji pokojowych - Przekazał.

- Pytałeś się o jakiegoś DJ tak Guciu? Jak chcesz to mogę ci poszukać informacji od ręki znasz jakąś ksywę albo wiesz gdzie grywa ? - Zaoferował Krzysztofowi technomag przy okazji przemianowując go na przyjaciela pszczółki Mai.

Nowe wieści

Bimbrołak, który zgodnie z radą Babci Kwiatek przyssał się do butelki wyciągniętej z kuchennej szafy w końcu ją osuszył - Jakby faktycznie była szpiegiem to by ją duchy strażnicze załatwiły. Zabijanie tak od razu to przegięcie, ale faktycznie należy ją obserwować

Odmieńka nie była zadowolona z tego rozwiązania - A co mówiłeś Igorze o tych magach ostu czy na pewno nie są ukrytą opcją Starszej Krwi w kręgach magów ?
- Chyba będę musiał ci uwarzyć jakieś magiczne, walium bo zaczyna być z tobą źle.
- Zrób to i podaj tej swojej trupiarce, bo coś niewychędożona i niewyżyta ostatnio jest - Odgryzła się starsza pani.
- Dobrze, już dobrze Krzysztofie sądzę, że opowieść o twojej rodzinie byłaby ciekawa z chęcią wysłucham jak możemy ci pomóc z krewniakiem - Poparł prośbę Igora Pan Andrzej, po czym, pacnął się w czoło:

- Krewni! Na śmierć zapomniałem niedługo przyjedzie tu wnuczka Witkowskiego jest pół Wietnamką, bo jego córka zakochała się w skośno, kim nie znała starego, ale pomyślałem, że może was to zainteresować

 

Ostatnio edytowane przez Brilchan : 30-09-2017 o 15:36.
Brilchan jest offline