Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-10-2017, 20:58   #30
Bounty
 
Bounty's Avatar
 
Reputacja: 1 Bounty ma wspaniałą reputacjęBounty ma wspaniałą reputacjęBounty ma wspaniałą reputacjęBounty ma wspaniałą reputacjęBounty ma wspaniałą reputacjęBounty ma wspaniałą reputacjęBounty ma wspaniałą reputacjęBounty ma wspaniałą reputacjęBounty ma wspaniałą reputacjęBounty ma wspaniałą reputacjęBounty ma wspaniałą reputację
Tytułem debiutanckiej płyty poprzez głosowanie został "On The Edge".
Podoba mi się, wieloznaczny, podobnie zresztą jak nazwa zespołu. Ta ostatnia jest przy tym trzysylabowa, więc dobra do skandowania:
Mass Æffect!
Mass Æffect!

Słyszycie to?

Cytat:
Napisał Mira Zobacz post
Pytanie ode mnie:
Jest jakiś plan dnia? Chodzi mi o to, że np. popołudniu próba czy tam koncert wieczorem.
Nope.
Chociaż na próby staracie się umawiać w miarę możliwości każdego wieczora, ale wiadomo, różnie to wychodzi.
Co do koncertów aktualnie nie macie żadnych propozycji (co nie znaczy, że się nie pojawią). Ogólnie propozycji koncertów macie ostatnio coraz mniej. Może dlatego, że w ciągu ostatnich miesięcy graliście już niemal w każdym klubie San Francisco i większości miast NoCal oraz sporo koncertów w VR. Jednak zorganizować dużej trasy po całych Stanach póki co się nie udało.

Cytat:
Napisał Selyuna Zobacz post
Czy możemy mieć pianino gdzieś w melinie?
Nie widzę przeszkód. I tak tam jest tam niezły pierdolnik.
 
__________________
Stay the reading of our swan song and epilogue.
Bounty jest offline