Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-10-2017, 07:55   #91
Mi Raaz
 
Mi Raaz's Avatar
 
Reputacja: 1 Mi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputację
Dobra, bo zasypałeś mnie mechaniką zupełnie niepotrzebnie.... Ani nie siądę do tego z kalkulatorem, ani nie planuje robić wykresu wydajności pracy w Excelu... ani tym bardziej podważać słuszności.

Tam w poście opisałem, że przygotowanie dziur pod "nowy kabel" zajmie jakieś 4 godziny.

Wyjęcie "nowego kabla" z jego aktualnego położenia to też jakieś 2 godziny. Do tego kwestia przeciągnięcia go nową trasą.

Te minuty o jakich pisałem to ostatnia faza. Manualne przełączanie kabelków w panelach. Czyli jakieś 6 minut, po 6 godzinach pracy...

Założyłem, że będzie się to wiązać z kilkoma minutami absolutnej ciemności.

Już pomijam fakt, że w horrorze takie 6 minut do zapalenia świateł ciągnie się w nieskończoność... ale fakt grzebania w prądzie bez wyłączonego bezpiecznika mnie przeraża, odkąd próbowałem zamontować lampę w salonie, a żona musiała koniecznie obejrzeć "M jak miłość".

EDIT: W tekście zmieniłem ze dwa zdania o reaktorach i napędach. Jeżeli nie planujemy Blackoutu na koniec pracy, to jeszcze to usunę.
 
__________________
Wszelkie podobieństwo do prawdziwych osób lub zdarzeń jest całkowicie przypadkowe.

”Ludzie nie chcą słyszeć twojej opinii. Oni chcą słyszeć swoją własną opinię wychodzącą z twoich ust” - zasłyszane od znajomej.

Ostatnio edytowane przez Mi Raaz : 02-10-2017 o 08:17.
Mi Raaz jest offline