Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-10-2017, 10:15   #12
Warlock
Konto usunięte
 
Warlock's Avatar
 
Reputacja: 1 Warlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputację
Na doku pojawiło się pytanie ws. pierwszeństwa postów nad odgrywaniem sceny w doku. Odnosząc się do niego powiem, że wszystko od was zależy. Pierwsza kolejka jest bardzo luźna i zależy mi właściwie tylko na postach, w których opiszecie i przybliżycie innym swoje postacie. Na dany moment dok jest tylko uzupełnieniem tego co będzie w postach.

Jeśli miałbym coś zaproponować, to sugeruję abyście w postach opisali swoje postacie, ich pierwsze reakcje na dziwy nowego świata, a w doku przyjęli, że już zdążyli trochę się ogarnąć i zaczynają dyskusje odnośnie zaplanowania pierwszych kroków w nowym świecie. Nie pamiętam już ile macie zapasów żywności (Kaedwynn ma racje podróżne na dwa dni), ale jakbyście nie mieli zbyt wiele, to wędrówka przez pustkowia na północy może okazać się słabym pomysłem. Kierując się na południowy-zachód powinniście dotrzeć do jakiegoś większego zbiornika wodnego, a statystycznie w czasach starożytnych (Nithia to odpowiednik starożytnego Egiptu z czasów dynastycznych, o czym wasze postacie jeszcze nie wiedzą) większość miast lokowana była w pobliżu źródeł wody pitnej lub morza.

Warto sobie też jakiś długofalowy cel ustalić, który będzie kierował krokami waszych postaci. Ja założyłem, że początkowo jest to chęć wydostania się z tego miejsca i powrotu do Królestwa Blackmoor, ale być może z czasem wasze postacie tak bardzo przywykną do nowego świata, że nie będą chciały go opuścić.
 
__________________
[URL="www.lastinn.info/sesje-rpg-dnd/18553-pfrpg-legacy-of-fire-i.html"][B]Legacy of Fire:[/B][/URL] 26.10.2019
Warlock jest offline