Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-10-2017, 11:03   #133
Ombrose
 
Ombrose's Avatar
 
Reputacja: 1 Ombrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputację
W sesji zaczęła się dwudziesta strona i tak się złożyło, że równocześnie rozpoczął się nowy rozdział opowieści. Nie ukrywam, że jestem bardzo podekscytowany Mamy za sobą wątek poboczny (który de facto stał się drugim głównym), jakim była zdrada Sharifa, prawda o Alice i wyzwolenie Joakima (tak właściwie potrzeba jeszcze jednej tury i rozmowy na spokojnie Joakima z Alice i Sharifem, aby to domknąć). Żadnej z tych rzeczy nie planowałem w chwili rozpoczęcia rekrutacji, a ten ważny punkt fabularny powstał, kiedy otrzymałem kartę MTMa jako agenta KK pod przykrywką. W ogóle nie planowałem KK w tej opowieści, ale skoro jeden z graczy należał do Kościoła Konsumentów, to musiałem coś z tym zrobić. Wyszło miodnie.
Teraz jednak zagłębiamy się w materiał, który przygotowałem dużo wcześniej. Trudno uwierzyć, że zajęło to aż rok i dwieście postów

Nie chcę wiele zdradzać, jednak następne dwie doby czasu sesyjnego będą peeełne wydarzeń

Alice i Sharif
Macie turę na opisanie, jak bardzo Wasze postacie tam odpoczywają i jak zmęczenie z was znika, bo od teraz będziecie musieli być zregenerowani i pełni sił. Na statku przespaliście wiele godzin i wygenerowana w tym czasie energia budzi się w Was
Potencjalne możliwości:
- Sharif może pobiec za Bee i porozmawiać z nią
- Alice/Sharif mogą pogadać z Jennifer
- Alice/Sharif mogą pójść do skrzydła szpitalnego, aby siebie doprowadzić do porządku i zobaczyć, co z Terrym
- Alice/Sharif mogą robić coś razem, lub osobno w zoo, jeśli mają na to ochotę. Nie będzie tam nic fabularnie ciekawego; tak tylko przypominam, że otoczenie jest interaktywne
- Alice/Sharif musi zdecydować, czy chce unikać atencji zafascynowanych nią członków KK, czy też z nimi pogadać
- Alice musi sobie postanowić, czy zamierza coś zrobić w związku z pozostawionym Ismo i Fluksem, a oboje w kwestii premiera Holkeriego (wzięli jego łódkę na przejażdżkę i nigdy nie wrócili). Mogą go olać, albo zadzwonić i jakoś się tłumaczyć
- Natalie
- może coś jeszcze, co przyjdzie Wam do głowy.

Scena trwa tak długo, aż Joakim dowie się od Fernanda wszystkiego, co się wydarzyło w tym czasie z perspektywy KK. Potem będzie mógł z Wami porozmawiać i rozpocznie się ten drugi wątek, o którym mówiłem wyżej

Lotte

Dużo nowych informacji Lotte zyskała Przepowiednia okazała się w rzeczywistości mapą skarbu, choć to określenie tylko po części dobrze ją określa. Należy odwiedzić wszystkie wymienione lokacje (oprócz tych trzech, które ogarnęła Johanna), ale Lotte nie poradzi sobie z tym sama. Na szczęście na miejscu w Helsinkach jest jej stara znajoma Tallah Zaira. Dzięki niej Lotte będzie mogła porozumieć się z IBPI bez strachu o tajnych agentów KK, bo Talli można ufać. Dzięki temu Lotte zyska dostęp do takich udogodnień, jak prywatny samolot, który okaże się niezbędny w podróży po Europie w tak wąskim okresie czasu. Od teraz zapewne w nim Lotte będzie sypiała pomiędzy lokacjami

Pozdrawiam!
 
Ombrose jest offline