Wątek: Prosta Robota
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-10-2017, 00:26   #254
Hazard
 
Hazard's Avatar
 
Reputacja: 1 Hazard ma wspaniałą reputacjęHazard ma wspaniałą reputacjęHazard ma wspaniałą reputacjęHazard ma wspaniałą reputacjęHazard ma wspaniałą reputacjęHazard ma wspaniałą reputacjęHazard ma wspaniałą reputacjęHazard ma wspaniałą reputacjęHazard ma wspaniałą reputacjęHazard ma wspaniałą reputacjęHazard ma wspaniałą reputację
Cześć.

Dobra, ludziska. Po pierwsze: bardzo, ale to bardzo was przepraszam za te wszystkie opóźnienia i ciągłe mówienie, że "dam opis wtedy, a wtedy". Wrzesień był dla mnie bardzo ciężkim i intensywnym miesiącem, wypełnionym na zmianę pracą, studiami (poprawkami) i wyjazdami. Co gorsza, październik i cała reszta roku zapowiadają mi się równie pokręcone...

I dlatego przechodzę do drugiej sprawy: niestety muszę tu przerwać sesję. Jeszcze w sierpniu myślałem, że wszystko uda mi się ładnie i sprawnie pogodzić, jednak rzeczywistość okazała się zupełnie inna. Nie mam czasu naskrobać nawet krótkiego posta, a kiedy już znajduję czas, to jestem kompletnie pozbawiony motywacji i energii do pisania. Ponownie muszę zniknąć z Li, tym razem najpewniej już na stałe.

Bardzo was przepraszam za wszystko, wiem, że wszyscy włożyliście masę pracy w stworzenie postaci, stworzyliście zapewne już w swoich głowach wizje ich w przyszłych rozdziałach sesji (albo i nie), a teraz ja chamsko wam to chamsko przekreślam. Niestety, nie widzę innego wyjścia.

Jak chcecie, to mogę wam tu wszystkim wyjaśnić fabułę sesji. A może ktoś z was, kto ma czas, chciałby samodzielnie kontynuować tą sesje, to na pw mógłbym mu przedstawić cały plan, główne i poboczne wątki.

Jeszcze raz przepraszam
 
Hazard jest offline