Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-10-2017, 23:37   #28
Fyrskar
 
Fyrskar's Avatar
 
Reputacja: 1 Fyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputację
Ogólnie dla mnie ok, taka forma mi bardzo odpowiada, bo to strukturalnie taki mały kult Chaosu - tylko, że dobry. Do czego mam jeszcze pytania:

Cytat:
Żeby uzyskać jakąś startową wiedzę na temat Arianki wskazane było by aby co najmniej jedna z postaci była uczonym z prawdziwego zdarzenia - kapłanem innego kultu, bakałarzem, czarodziejem dowolnej specjalizacji itp.
a) Wspominałem o stryju wyznawcy - akceptowałbyś wyjaśnienie, że to on kiedyś opowiedział im o legendzie i organizacji, a potem przepisał im w spadku wszystkie zgromadzone notatki i zajęcie się jego dziedzictwem?

b) Myślałem nad tym, żeby wśród profesji mieć nowicjusza, tak na marginesie (skoro mówimy o uczonych).
 
Fyrskar jest offline