Wątek: Prosta Robota
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-10-2017, 09:38   #256
Nami
INNA
 
Nami's Avatar
 
Reputacja: 1 Nami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputację
Wczoraj z kompa chciałam napisać, ale zapomniałam, więc pocisne niezgrabnie z komórki

Na wstępie powiem, że mnie to nie dziwi. Ja nawet wielokrotnie powtarzalam, że ta sesja i tak padnie (dawalam jej góra 3 strony). Nie to żebym chamska być miała, ale twoje sesje zazwyczaj tak się kończą z tego co zauważyłam. Więc przynajmniej mnie nie zawiodles tym nagłym "zwrotem akcji"
Chętnie poznam fabułę i założenie sesji. Jak będziesz miał chwilę to napisz.

Postaci pewnie już nigdzie nie wykorzystam, więc tym co się nie domyslili lub rzuty im nie pykły na spostrzegawczość (nie wiem czy tacy byli), chciałam przedstawić swoją postać.


Oto Julia.



Julia jest kanciarzem i nie umie czytać ani pisać, co nie przeszkodziło jej w tym, by umówić się z Emmerichem, że w zamian za ochronę tych umiejętności go nauczy. Julka boi się psowatych stworzen. Oficjalnie tylko Daan wie, że jest ona dziewczyną.

Pozdrawiam d:
 
__________________
Discord podany w profilu
Nami jest offline