Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-10-2017, 19:40   #524
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Ok spoko nie ma pośpiechu masz czas do deadlinu.

Cytat:
Napisał Dhratlach Zobacz post
Igor będzie chciał za dnia naszkicować mapę Zielonej Arkadii i na nieść na nią linie geomancyjne ze szczególnym zaznaczeniem ich przecięć i używając Praxis sprawdzić czy są tam źródła... i Tass.

A tak poza tym, to z postem czekam na Slan'a
Działek jest sporo bo 200 jak ci zależy to mogę ci poszukać w Gmaps jakąś mapkę tych Okuniewskich na których się opieram. Tak naprawdę to przez dyslekcje nie jestem zbyt dobry w poszukiwaniu mapek

Co do drugiej części poszukiwań coś chowa przed Igorem Tass jeżeli spyta się duchów to wyjaśnią mu że jego poprzednik rzucił zaklęcie maskujące trzeba byłoby się przejść za Zasłonę żeby rozwiązać ten problem

Mam nadzieje że nie odbierzesz tego jako złośliwe utrudnianie ? Już od jakiegoś czasu to planowałem.
 
Brilchan jest offline