Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-10-2017, 17:57   #39
Bounty
 
Bounty's Avatar
 
Reputacja: 1 Bounty ma wspaniałą reputacjęBounty ma wspaniałą reputacjęBounty ma wspaniałą reputacjęBounty ma wspaniałą reputacjęBounty ma wspaniałą reputacjęBounty ma wspaniałą reputacjęBounty ma wspaniałą reputacjęBounty ma wspaniałą reputacjęBounty ma wspaniałą reputacjęBounty ma wspaniałą reputacjęBounty ma wspaniałą reputację
Wrzuciłem posta, więc za późno na deklaracje.

Uznałem, że Howl jest na chacie. A skoro cię nie będzie w weekend to możemy śmiało założyć, że wstrząsnęła nią wiadomość o śmierci Didi i chwilowo może nie być zbyt rozmowna.

W docu stworzyłem sekcję "Grupowy czat Mass Æffect", do wymiany wiadomości przez holofony. Tak będzie dużo łatwiej niż gdyby każdy w swoim kawałku doca pisał, że wysyła taką a taką wiadomość do reszty kapeli a ja bym musiał to wklejać adresatom.

Dodałem w Materiałach kolejny utwór przesłany przez Gana. Czekam jeszcze na pracę domową od Lilki, Leona i Sel, ale jak pisałem z tym się nie śpieszy.

A ostatnia scena z Liz przypomniała mi o pewnej sprawie.
Zadeklarujcie czy macie ubezpieczenie medyczne. Jeśli nie, to za wszystko trzeba słono płacić, w razie wypadku czy rany szpital wystawi wam rachunek nawet na kilka tysięcy Eurodolarów (a zanim w ogóle się wami zajmą to sprawdzą wypłacalność).
Ubezpieczenie podstawowe (długie kolejki, brudne sale, badanie przez przestarzałego medbota) kosztuje 100 ED miesięcznie.
Wersja lepsza 200, luksusowa 400.
Składkę potrącę z waszego stanu konta.
 
Bounty jest offline