Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-10-2017, 06:23   #106
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Cytat:
A hamowanie przez otarcie się o atmosferę?
- O tym właściwie nie pomyślałem. Ale ogólnie wchodzić w atmosferę mogą te pojazdy które są do tego dostosowane czyli mają skill jak roboty, drony, dropshipy itd. A korwety i inne takie w pełni kosmiczne jednostki są właśnie w pełni kosmiczne i raczej nie są dostosowane do wchodzenia w atmosferę. Zwłaszcza przy prędkościach oscylujących wokół połowy prędkości światła.

- Czyli wejście w atmosferę spowolniłoby okręt bardziej niż asysta grawitacyjna o jakiej była mowa wcześniej ale na samych silnikach manewrowych bez głównego napędu wymagałaby wirtuozerii od nawigator i pewnie odbiła się kolejnymi uszkodzeniami na statku. Ale samo z siebie nie zatrzymałoby jednostki rozpedzonej w chwili wejścia w atmosferę do 0.5 pś. na orbicie gazowego giganta. Żeby utrzymać już w chwili wejścia w atmosferę musielibyście mieć o wiele mniejszą prędkość niż 0.5 pś.



Cytat:
ok nadrobiłem, postaram się być bardziej na bieżąco.
jakby ktoś chciał interakcji z Abem to proszę o PW
- Ciecham siem




Cytat:
heh czy mi się wydaje czy kiedyś godziny miały więcej minut?
- Nom. I niebo bardziej niebieskie, i słonko ładniej grzało...


Cytat:
Jest już mój odpis. Przyznam szczerze, że nie znalazłem pomysłu jak samotna Veronica na obecną chwilę mogła się przydać. Dlatego też postawiłem na retrospekcję i podróż do medlabu.
- Wyszło całkiem fajnie, dobrze, że dałeś posta



Cytat:
Jestem pewien, że doby miały więcej godzin, bo na wszystko znajdowałem czas!
- Brzmi dziwnie znajomo
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline