Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-10-2017, 10:07   #527
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Śmietankowy szaman to kuzyn Pana Andrzeja Adrian znany kucharz swojskiego jadła ale trochę trudno żeby się tu wtrącił bo ma restauracje na śląsku i w sekrecie planuje upadek Pana Makłowicza

A tak na poważnie postaram się dać jakiś odpis niedługo ale na razie jestem bardzo zmęczony będę musiał pogadać z lekarzem o zbadaniu serca albo coś bo to nie jest normalne :/

EDIT:Wybaczcie że jeszcze nie odpisałem ale walka z USOSem i powrót na studia naprawdę zżerają mi nerwy i czas. :P :\ postaram się wziąć za odpis ASAP.

Edit 2 wpis z 12-10-2017,Dobra poszedł krótki wpis. Deadline do 19tego października odpisze w ramach prezentu na moje urodziny mogę postarać się wcześniej tylko potrzebuje wiedzieć co chcecie zrobić.

Mogę np. dopisać akapit z polowaniem na duchy. Już wiem mniej więcej jak będzie wyglądać z tymi studiami już część stresu odeszło choć będzie sporo roboty i załatwiania. Postaram się już teraz dawać deadliny i się ich trzymać.

EDIT 3 Wiem że deadline był wczoraj pracuje nad postem.
 

Ostatnio edytowane przez Brilchan : 20-10-2017 o 16:32.
Brilchan jest offline