Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-10-2017, 18:37   #73
MrKroffin
 
MrKroffin's Avatar
 
Reputacja: 1 MrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputację
Gratuluję wszystkim ukończenia arcytrudnego prologu . Zastanawiałem się, czy należą Wam się pedeki za jego ukończenie i doszedłem do wniosku, że wynagrodzę przede wszystkim Wasze zaangażowanie i inicjatywę. Tak więc każdy otrzyma na początek przygody właściwej 50 PD (nie kręcić nosami, potem będzie więcej ).

Przypominam, że teraz przyjmujemy nieco inną formę gry. Przypomnijcie sobie zasady z rekrutacji (hops) i oprócz standardowej formy odpisu w każdej turze podróży wymagam deklaracji mechanicznych podanych najlepiej w komentarzach. Naradzać proponuję się jednak in game, bo załatwianie zbyt wielu rzeczy poza grą szkodzi jej. Od teraz też uważacie na zapasy, temperatury otoczenia i wszystko to, co potencjalnie ma za zadanie Was uśmierić .

Ekwipunek z doca przejrzę raz jeszcze, ale ogółem jestem w stanie go zaakceptować. Mechaniki też jeszcze posprawdzam, postaram się uwinąć w ciągu dwóch dni. W międzyczasie możecie sobie bezproblemowo bawić się.

Materiały chyba będą w formie oddzielnego doca, tam też stan Waszego ekwpipunku, potrzeb fizjologicznych itp. Póki co własny ekwipunek macie wypisany w docu głównym.

I btw sorry za tę ciągoty romantyczne w poście, tak wyszło.
 
MrKroffin jest offline