Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-10-2017, 19:24   #92
Gienkoslav
 
Reputacja: 1 Gienkoslav ma wspaniałą reputacjęGienkoslav ma wspaniałą reputacjęGienkoslav ma wspaniałą reputacjęGienkoslav ma wspaniałą reputacjęGienkoslav ma wspaniałą reputacjęGienkoslav ma wspaniałą reputacjęGienkoslav ma wspaniałą reputacjęGienkoslav ma wspaniałą reputacjęGienkoslav ma wspaniałą reputacjęGienkoslav ma wspaniałą reputacjęGienkoslav ma wspaniałą reputację
Oj tam. Generalnie... Sklecę jakiś odpis wprowadzając wam do towarzystwa znów Lugolasa, ale prawdopodobnie względem was, będzie on całkowicie nic nie wnoszący.
Ot, czas po prostu na "życiowe rozterki" w doc'u.
No chyba że mi rzucicie tutaj deklarki z 3 czy 4 akcji które chcecie wykonać i po prostu powymyślam jakąś fabularną otoczkę do tego.

EDIT> A bo mi się tak przypomniało... Wiecie, że ja dopiero jezdem początkujący MG?
Więc jak macie jakieś uwagi czy coś to też wysyłajcie. Z chęcią skorzystam z uwag, żeby mi się lepiej prowadziło, a wam milej grało.
Bo mam wrażenie, że cokolwiek głupiego wymyślę, to mi przyklaśniecie i spróbujecie to ugryźć. Co w sumie bardzo mnie cieszy, ale nie chciałbym stwarzać jakiejś pętli absurdu...
(hah, ciekawe, może was wyślę na jakiś półplan absurdu i wtedy będzie hulaj dusza MG nie ma? ;p )
 

Ostatnio edytowane przez Gienkoslav : 09-10-2017 o 19:47.
Gienkoslav jest offline