Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-10-2017, 19:50   #1526
Dekline
Opiekun działu Warhammer
 
Dekline's Avatar
 
Reputacja: 1 Dekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputację
Szczerze powiedziawszy to po części spodziewałem się tego że Ian/Luis mógłby być bytem niematerialnym. Zawsze wchodził i wychodził we właściwym momencie, wiele razy chciałem go dziabnąć aby sprawdzić, albo wziąć na spytki, ale wtedy zawsze następowała ta jego "ucieczka". Fajnie to ustawiłeś, bardzo podoba mi się ten motyw. Bardzo dobrze odegrane. Doceniam że tyle dla mnie zrobiłeś

Oczywiście wiedziałem że Ian jest ojcem Otwina, bo to było we wcześniejszym poście, ale stwierdziłem że Otwin nie chce się tego dowiedzieć, dzięki czemu teraz mogę napisać to co zaraz napiszę w poście.

A co do kontynuacji; jak robimy dalej? Ja utrzymuje swoje zdanie, może być nawet bez "przerwy", jeśli chcesz, ale wtedy prosiłbym mniejszą rozkminę ( z przerwą też ale ćśśś). Nawet miałbym pomysł na charakter Otwina w następnej sesji
 
__________________
ORDNUNG MUSS SEIN
Odpowiadam w czasie: PW 24h, disco: 6h (Dekline#9103)
Dekline jest offline