Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-10-2017, 21:52   #707
Almena
 
Almena's Avatar
 
Reputacja: 1 Almena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputację
"Ej, jak my wyciągniemy z bagna tego gnoma zjedzonego przez wielką muchołówkę?!"
"Spoko, wezwę swojego mutant-tyranozaura-z-kosmosu i on go wyciągnie ogonem"
"Luzik!"
[ktoś zagląda przez ramię] w co wy do cholery gracie?!
***
Znacie te przypowieści i bajki dal dzieci, w których lekkomyślny bohater stroi sobie żarty, naśladując wilka, lwa czy cośtam, i prankuje znajomych, strasząc ich, aż nagle znikąd pojawia się identyczny, prawdziwy wilk, lew czy cośtam? Zdaje się, że narobiliście trochę zbyt dużo hałasu. Imitacja pościgu była tak przekonująca, iż prawdziwy pościg postanowił sprawdzić, kto im kradnie robotę. Podczas operacji "kokon" na drzewie nieopodal ni stąd ni zowąd przysiadła małpa. Dość osobliwa małpa. Gapi się na was.
https://michaelkutsche.deviantart.co...cept-361908930
 
__________________
- Heh... Ja jestem klopotami. Jak klopofy nie podoszają za mną, pszede mnom albo pszy mnie to cos sie dzieje ztecytowanie nienafuralnego ~Dirith po walce i utracie części uzębienia. "Nie ma co, żeby próbować ukryć się przed drowem w ciemnej jaskini to trzeba mieć po prostu poczucie humoru"-Dirith.
Almena jest offline