Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-10-2017, 22:44   #11
Fyrskar
 
Fyrskar's Avatar
 
Reputacja: 1 Fyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputację
Cytat:
@Fyrskar - przecież nie będzie tak gadał bez przerwy. Tylko czasami mu się coś wypsnie. Dasz radę przetrzymać, a jak nie to mu język utniesz i z głowy będzie.
Wiem, zresztą po czesku to i pewnie bym zrozumiał. Po prostu jakieś takie niepotrzebne się to wydaje. No, ale to już wy z Avitto decydujcie.

Cytat:
Pomysł Fyrskara mi sie podoba, a od siebie dodam, że warto by było ustalić jak się wszyscy poznaliśmy. Na jarmarku? Polowaniu na kogoś? W jednym lochu?
Cytat:
Śmiało, deklaruj, którego z graczy poznałeś w pierdlu?
Rzucałem sobie przed sesją na losowe motywy fabularne z fanowskiego WFRP TofT i wypadło mi, że bohater poznał BG: kiedy siedzieli przez k10 tygodni w jednej celi. Do mojej postaci by to pasowało. Jak się na to zapatrujesz hen?

Cytat:
Liczę się, że bez pewnego "sterowania" byłoby ciężko, więc o to, co proponuję w kwestii poprzedniej przygody:
Po moim wstępniaku będziecie grupą podróżującą na szlaku. Wtedy jedno z Was musi zagaić rozmowę w stylu:
- A pamiętacie jak pół roku temu...
Każda kolejna osoba dająca post dopisze kolejny kawałeczek opowiadanej przygody. Każdy wspominać może to wydarzenie nieco inaczej możecie się nawet posprzeczać przy tej retrospekcji. Macie w tym miejscu pełną swobodę światotworzenia. Wierzę w Wasze wyczucie klimatu.

Jeśli wolicie zrobić to dockiem niż postami to droga wolna. Ja nie zmuszam, zgodnie z tym co zapowiadałem.
Dla mnie pomysł z postami jest bardzo spoczko. Ale jak będzie chęć na docka to się dostosuję.


Aha, Gormogon poza krajem, więc parę dni mało obecny będzie. Będę się z nim kontaktował, żeby miał rękę na pulsie.
 
Fyrskar jest offline