Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-10-2017, 11:41   #6856
Asmodian
 
Asmodian's Avatar
 
Reputacja: 1 Asmodian ma wspaniałą reputacjęAsmodian ma wspaniałą reputacjęAsmodian ma wspaniałą reputacjęAsmodian ma wspaniałą reputacjęAsmodian ma wspaniałą reputacjęAsmodian ma wspaniałą reputacjęAsmodian ma wspaniałą reputacjęAsmodian ma wspaniałą reputacjęAsmodian ma wspaniałą reputacjęAsmodian ma wspaniałą reputacjęAsmodian ma wspaniałą reputację
Tak coś przeczuwałem od jakiegoś czasu....

Dziękuję za poświęcony czas i świetną sesję. W sumie jedynie dla tej sesji przez pewien czas byłem w ogóle na forum, bo inne projekty jakoś mnie nie wciągały i jak dla mnie jest to wystarczająca rekomendacja do tego, by ta sesja była niebawem w dziale Top listy. Czekało się na kolejną kolejkę z niecierpliwością, jak na odcinek dobrego serialu. Kawał dobrej roboty mistrz gry i oczywiście wszystkich grających którym dziękuję za genialne kreacje, odgrywki i poświęcony czas i cierpliwość dla mnie i mojej postaci.

Też po cichu liczę, że nasz mistrz podziemi nie odpuści i za jakiś czas wrócimy do tematu podmroku - ale rozumiem wypalenie. Dwie rozbudowane sesje drenują skutecznie wenę, nie wspominając o czasie wolnym na regenerację sił po życiu w realu. Odpoczynek w każdym razie będzie w pełni zasłużony. Pozdrawiam wszystkich i mam nadzieję, do zobaczenia wkrótce w tej lub innej sesji, bo dobrze się z wami grało
 
Asmodian jest offline