Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-10-2017, 11:21   #23
Eleishar
 
Reputacja: 1 Eleishar ma wspaniałą reputacjęEleishar ma wspaniałą reputacjęEleishar ma wspaniałą reputacjęEleishar ma wspaniałą reputacjęEleishar ma wspaniałą reputacjęEleishar ma wspaniałą reputacjęEleishar ma wspaniałą reputacjęEleishar ma wspaniałą reputacjęEleishar ma wspaniałą reputacjęEleishar ma wspaniałą reputacjęEleishar ma wspaniałą reputację
Miło. Jeśli sam system bazuje na point buy, jak WoD czy M&M to nie mam problemów, ale gdy podstawą jest losowanie, to już nie jest tak różowo. Nie wiem skąd to mam.
Ode mnie zapewne coś heretecopodobnego.
BTW bo z tym zawsze mam problem, Advanced Archetypes to nakładka na podstawowe czy zastępstwo? Wyjaśniam już swoje wątpliwości: nie wiem czy ktoś z tu obecnych zadał sobie trud przeliczenia wartości AA. Ja owszem i wynosi ona uwaga, dokładnie te 3600 lub 4600 o których mowa we wstępie. Ale ani PD-ka więcej, więc gdzie się podziało te 8-9 tys. bazowych PD? To chyba tłumaczy moją niepewność, czy aby gdzieś nie wkradł się błąd.
Arvelus tak poza tym, psykerzy byli projektowani z myślą o byciu przepakami. Tabela Infamy na bodajże 65-ileś ma za przykład podanego psykera który niszczy planety przysłowiowym pstryknięciem palcami.
 
__________________
Nieważne kto śmieje się ostatni, grunt żebym był to ja.

Ostatnio edytowane przez Eleishar : 12-10-2017 o 11:27.
Eleishar jest offline