Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-10-2017, 13:32   #167
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Plan Działania?

- Rozumiem, czyli potrzeba ci pomocy w nastraszeniu wodnego krewniaka? Powiedz tylko, kiedy i gdzie mamy się stawić a stado stanie za tobą murem! - Zapowiedział Andrzej.

Pani Maria zerwała się z krzesła i zaczęła obsypywać Marka mokrymi pocałunkami zamykając go w uścisku zadziwiająco mocnych ramion - Nic się nie martw skarbeczku zjednoczeni jesteśmy bezpieczni - Dodała od siebie pomiędzy jednym a drugim pocałunkiem. Jeżeli chodzi o narzucanie czułości było to prawdziwie PRLowsko - babcine podejście.

- To, co idziemy dzisiaj na tą makrele? Próbowałem wpisać Makarę w meta wyszukiwarkę, ale wyskoczyła mi tylko promocja na ryby w Lidlu oraz przepisy na potrawy rybne. Jeżeli wiesz coś więcej o tym kuzynie to mógłbym poszukać na portalach społecznościowych - Zaproponował Janek, na którego bluzce pojawił się dumny napis "Pan Informacja".

- Jeżeli nie wybieramy się dziś na ryby to wtedy przeszedłbym się z Igorem posprzątać duchowy bałagan po Róży i poszukać mojego kochanego Wróbelka - Dodał Alfa wyraźnie tym wszystkim rozbawiony.
 

Ostatnio edytowane przez Brilchan : 12-10-2017 o 18:13.
Brilchan jest offline