Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-10-2017, 16:23   #168
Dhratlach
 
Dhratlach's Avatar
 
Reputacja: 1 Dhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputację
Podobnie jak Wilczy Szaman, tak i ten Ludzki był wyraźnie rozbawiony całą sytuacją. Wyglądało wszak na to, że Bestia znalazła nową fankę... co z tego, że naćpaną i nico pomarszczoną? Karykatura PRLu była wręcz namacalna.

- Sprawdź w ciemnych zakątkach sieci. Zresztą, ty na tym się znasz, nie ja. - polecił Technologicznemu Thearch'a. Po prawdzie słyszał legendy o internecie, ale on był zwykłym użytkownikiem, nie informatykiem.

- Jak dla mnie może być dziś, może być jutro. Przyznam, że i tak jestem zawalony robotą na rzecz Arkadii, a do tego dochodzą moje własne projekty. Więc im szybciej będziemy mieć wszystko z głowy tym lepiej. - oznajmił brodacz po czym dodał z uśmiechem - Rezerwuje rolę dobrego pchlarza.
 
__________________
Rozmowy przy kawie są mhroczne... dlatego niektórzy rozjaśniają je mlekiem!
Dhratlach jest offline