Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-10-2017, 18:03   #169
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
- A może tobie też trzeba w czymś pomóc? Załatwiliście dla Stada wielką sprawę pomagając z Traczem a wcześniej też mi bardzo pomogłeś z uspokajaniem duchów, jeżeli potrzebujesz w czymś pomocy to mogę spróbować. Chcę abyś wiedział, że Stado nie jest tylko jedno kierunkowym układem i jestem gotów zrobić, co w mojej mocy żeby cię wspomóc - Zapewnił Igora Andrzej, który wyciągnął z kolejnej szuflady butelkowane piwo, jako że nie miało magicznych dodatków mógł popijać je jak oranżadkę.

- Jasne, że mogę zaraz wejść w Darknet lub jak kto woli deepweb, poprzez THORa i dowiedzieć się gdzie jest najbliższy burdel, ale to samo można osiągnąć jak się spyta odpowiednich ludzi na ulicy w odpowiedni sposób. Najważniejsze przy zbieraniu informacji jest przeprowadzenie odpowiednio dokładnego wywiadu z klientem Szczebelku, dlatego próbuje z Gutana wyciągnąć jakieś dodatkowe dane żeby efekty pracy były dokładniejsze - Wyjaśnił technomag.

Tymczasem Kwiatkowska nieustająco okazywała Krzykowskiemu czułość szczebiocąc do niego jakby był wystraszonym kilkulatkiem i nic nie zapowiadało żeby miała się tym szybko znudzić.
 

Ostatnio edytowane przez Brilchan : 12-10-2017 o 18:13.
Brilchan jest offline