Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-06-2007, 16:44   #14
Vienu Racadi
 
Reputacja: 1 Vienu Racadi ma wspaniałą przyszłośćVienu Racadi ma wspaniałą przyszłośćVienu Racadi ma wspaniałą przyszłośćVienu Racadi ma wspaniałą przyszłośćVienu Racadi ma wspaniałą przyszłośćVienu Racadi ma wspaniałą przyszłośćVienu Racadi ma wspaniałą przyszłośćVienu Racadi ma wspaniałą przyszłośćVienu Racadi ma wspaniałą przyszłośćVienu Racadi ma wspaniałą przyszłośćVienu Racadi ma wspaniałą przyszłość
Cytat:
Napisał shadowdancer
jak chce miec rase elfa to moge wybrac drowa??
Cytat:
Napisał Alaron Elessedil Zobacz post
Co do mojego Lisza to byłby bardziej neutralny niż zły. Nie mogę wpisać dobrego Lisza, bo wątpię żeby taki istniał, a poza tym nie pasuje mi dobry Lisz (dałoby się zrobić sensownie dobrego martwego Maga).
Jako ewentualny kandydat i potencjalny gracz pozwolę sobie skierować w stronę kolegów takie pytanie. Czy nie lepiej stworzyć ciekawą, lecz należącą do standardowej rasy postać niż eksperymentować z rasą niezwykłą, ale trudną do odegrania? Gdyby zapytano o to mnie, odparłbym, że wolałbym mieć w drużynie dobrze odegranego człowieka niż kiepsko odegranego drowa.
 
__________________
"Tym, co łączy nas na najbardziej podstawowym poziomie, jest to, że wszyscy jesteśmy mieszkańcami tej planety. Wszyscy oddychamy tym samym powietrzem. Wszyscy troszczymy się o przyszłość naszych dzieci. I wszyscy jesteśmy śmiertelni" - John F. Kennedy.
Vienu Racadi jest offline