Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-10-2017, 21:43   #1
Feniu
 
Reputacja: 1 Feniu ma wspaniałą reputacjęFeniu ma wspaniałą reputacjęFeniu ma wspaniałą reputacjęFeniu ma wspaniałą reputacjęFeniu ma wspaniałą reputacjęFeniu ma wspaniałą reputacjęFeniu ma wspaniałą reputacjęFeniu ma wspaniałą reputacjęFeniu ma wspaniałą reputacjęFeniu ma wspaniałą reputacjęFeniu ma wspaniałą reputację
[WFRP 2 ed] - Gork i Mork - może goblin może ork


Witajcie w mojej rekrutacji do pierwszej sesji, więc LIczę że mnie nie zlinczujecie na początek i okażecie trochę wyrozumiałości.

Bez przydługich wstępów, trochę zgodnie z tym co było w sondzie chciałem poprowadzić sesję Warhammera edycja 2 - Sesję w której BG wcielą się w goblinoidów, walczących z ... (kim popadnie, pewnie nawet między sobą)
Z racji braku oficjalnych materiałów na ten temat podczas rekrutacji opracujemy sobie wszystko razem z graczami.

Postacie będziemy sobie omawiać na PW albo docu - jak co komu pasuje.

Co do ras to pewnie wyjdzie w przysłowiowym praniu, czy grupa będzie mieszana czy też będziemy grali jedną rasą. Dopuszczam grę: Orków, Czarnych Orków, Goblinów, Nocnych Goblinów i Snotlingów.

Jeśli okaże się, że grupa będzie mieszana to:
dla Orków / Czarnych Orków: 100 PD + 1 wolne rozwinięcie
dla Goblinów / Nocnych Goblinów: 500 PD + 1 wolne rozwinięcie
dla Snotlingów: 900 PD + 1 wolne rozwinięcie

W przeciwnym razie: 100 PD + 1 wolne rozwinięcie


Termin zakończenia: 01.12.2017r godz. 22:0011.11.2017r.
Ilość osób w grze: około 6-8
Styl gry: głównie forum (prawdopodobnie krótkie odpisy), deklaracje w komentarzach - większe potyczki może gdoc (okaże się).
Mechanika: rzuty po mojej stronie
Kolejka: w zależności od sytuacji 2 dni dla mnie 3 - 5 dni dla Was - jeśli będzie szybciej to będzie.
Materiały: tutaj - przy konsultacji z: Advima

Cechy postaci losujecie sobie sami, zgodnie z materiałami z rekrutacji.
Profeski będziemy wybierać, a w zasadzie tworzyć razem
Wybierzcie sobie dwie postaci z różnych ras, może trzeba będzie coś dopasować do reszty.

Zapraszam!


Deklaracje:

Gveir - Ork (Tank) // zrezygnował
Komtur - Snotling (bystry? alchemik) // zrezygnował
Iakovich - Czarny Ork , Nocy Goblin // czekam za odpowiedzią

Zgłoszenia:
Baird - Nocny Goblin (uczeń szamana)
Ardel - Snotling (wielka strachajdupa, ex tchórz)
pi0t - Snotling (prorok, ex mniejsza prorok)
Hakon - Nocny Goblin (koleś) / Czarny ork (wstępnie chopak na dziku)
Noizdel - Nocny Goblin (fanatyk)
Nefarius - Czarny Ork (opancerzony chopak)
Avdima - Goblin (koleś ucznik)

Uwagi:
15.10.2017 - zmiany w materiałach, dodano parę pozycji dla Snotlingów. Komentarze na PW, albo w docu wraz z nickiem komentującej osoby.
23.10.2017 - lista profesji orków i snotów w materiałach
 

Ostatnio edytowane przez Feniu : 08-11-2017 o 22:30.
Feniu jest offline