Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-10-2017, 12:45   #199
Warlock
Konto usunięte
 
Warlock's Avatar
 
Reputacja: 1 Warlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputację
Ale wciąż musimy zaczekać na Auriel, a nie wiem jak długo będzie zajęta swoimi sprawami. Nami, weź się tu wypowiedz.

Przy okazji dodałem do materiałów wpis o Zorenie, a także wrzuciłem obrazek Tarthis (oraz Menkarę). Opis miasta pojawi się dopiero po moim poście. W następnej kolejce tam będziemy. Pojawiły się tam imiona kolejnych ważnych NPCów, ale wpisy pojawią się dopiero po spotkaniu z nimi lub zdobyciu większej ilości informacji na ich temat.

Cytat:
@Warlock, w takim razie można z Oratory i (choć niechętnie) Insight albo Sense, musiałbym dokładnie wiedzieć które za co odpowiada. Trza by się na nie częściej zdawać.
Insight to wyczucie pobudek znane z D&D, a Sense używa się często przy wykrywaniu zagrożenia nie tylko związanego z otoczeniem. To może być taki szósty zmysł, dzięki któremu zorientujesz się, że trucizna została dolana do podanego Tobie wina itp.

Cytat:
Edit: Co te elfy robiły prawie 100 dni wędrówki od swojego królestwa? Toż to nawet nie daleki zwiad.
Nie wiadomo, nikt o to nie pytał, ale można się domyślić, że mogło mieć to coś wspólnego z Nithią, która jest największym i prawdopodobnie najpotężniejszym z królestw ludzi. Wielcy czarodzieje tutaj mieszkają. Po drugiej stronie, u wybrzeży Oceanu Atlass, jest jeszcze jedna potęga, mianowicie Milenian Empire. Żeglarska potęga wzorowana na kulturze starożytnej Grecji i Rzymu. Dom wielkich myślicieli, filozofów i naukowców. Z kolei Nithia ma bardzo potężnych magów i kapłanów, świetne wojska lądowe i kawalerię w postaci rydwanów. To najbardziej magiczne ze wszystkich królestw, chociaż wciąż mówimy tutaj o świecie, który jest stosunkowo low magic (bliżej mu do ery hyboryjskiej z Conana lub Gloranthy z RuneQuesta niż Zapomnianych Krain).
 
__________________
[URL="www.lastinn.info/sesje-rpg-dnd/18553-pfrpg-legacy-of-fire-i.html"][B]Legacy of Fire:[/B][/URL] 26.10.2019

Ostatnio edytowane przez Warlock : 14-10-2017 o 12:52.
Warlock jest offline