Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-10-2017, 21:45   #1477
JohnyTRS
 
JohnyTRS's Avatar
 
Reputacja: 1 JohnyTRS ma wspaniałą reputacjęJohnyTRS ma wspaniałą reputacjęJohnyTRS ma wspaniałą reputacjęJohnyTRS ma wspaniałą reputacjęJohnyTRS ma wspaniałą reputacjęJohnyTRS ma wspaniałą reputacjęJohnyTRS ma wspaniałą reputacjęJohnyTRS ma wspaniałą reputacjęJohnyTRS ma wspaniałą reputacjęJohnyTRS ma wspaniałą reputacjęJohnyTRS ma wspaniałą reputację
Dobra, może trochę się zagalopowałem, a dokładniej kilka rzeczy zlało się w jedną. Co do Sloana to mam głównie na widoku jego wypowiedź po powrocie do pociągu po egzekucji Kyle'a - że szeryf chciał nas czymś zająć. Dla mnie brzmiało to jak głoszenie prawdy objawionej - "oczywistej oczywistości", na którą my (a raczej nasze postacie) nie wpadły. Ten post jak dla mnie stanowi zbyt duży przeskok akcji (wiem, nieraz trzeba stawiać graczy przed faktami dokonanymi, bo sami nic nie zadeklarują). Było niedzielne popołudnie, no dobra, wróciliście, ale wiece rozumiecie, teraz jest już następny dzień i kolejna odprawa przed kolejnym "questem".
Zaznaczam że nie zamierzam sabotować tej sesji. Dla mnie akcja w tym miasteczku zbyt nachalnie śmierdzi prowadzeniem po punktach dokładnie rozpisanego scenariusza.

No dobra, ponarzekałem, teraz inne sprawy:
- Gdzie obecnie znajduje się ciało Razora - czyli gdzie zawieźć przeznaczoną dla niego trumnę?
- Czy w pociągu jest może styropian? Można by nim zagęścić benzynę na koktajle.
- Policjant nazywa się Chris, a strzelec Kyle. Przypadek czy zamierzone nawiązanie (skłaniam się do tego drugiego)?
-Czy w pociągu jest jakikolwiek zapas paliwa do pojazdów (które jako zdobyczne nie były na wyjściowym stanie wyposażenia pociągu), czy trzeba zlewać z innych pojazdów, żeby dotankować Subaru (i na mołotowy)?

EDIT: (zapomniałem o jeszcze jednym punkcie):
Czy broń, zdobyta na strzelcu oraz spadkowa po Tommym i Razorze była wtedy na naradzie u Sloana, kiedy pojechaliśmy ewakuować Kate? Wtedy kiedy Sloan proponował Cosmo rewolwer Candla.
 
__________________
Ten użytkownik też ma swoje za uszami.

Ostatnio edytowane przez JohnyTRS : 14-10-2017 o 21:50.
JohnyTRS jest offline