Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-10-2017, 10:54   #1479
Leminkainen
 
Leminkainen's Avatar
 
Reputacja: 1 Leminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputację
nie do końca widzę gdzie leży problem

może to też kwestia tego że chcę trochę przyśpieszyć akcję chyba sesja detektywistyczna nie idzie mi tak dobrze jak bym chciał :/

Cytat:
Zaznaczam że nie zamierzam sabotować tej sesji. Dla mnie akcja w tym miasteczku zbyt nachalnie śmierdzi prowadzeniem po punktach dokładnie rozpisanego scenariusza.
już parę razy zmieniliście ten scenariusz.

Cytat:
- Gdzie obecnie znajduje się ciało Razora - czyli gdzie zawieźć przeznaczoną dla niego trumnę?
w domu doktora

Cytat:
- Czy w pociągu jest może styropian? Można by nim zagęścić benzynę na koktajle.
trochę może gdzieś być, ale jako taki raczej nie ma zastosowania
Cytat:
- Policjant nazywa się Chris, a strzelec Kyle. Przypadek czy zamierzone nawiązanie (skłaniam się do tego drugiego)?
przypadek, rzadko wymyślam imiona NPCów zazwyczaj korzystam z generatorów.

Zabawne jest to ze nie wyłapałeś tych NPCów którzy akurat nie są nazwani przypadkowo XD

Cytat:
-Czy w pociągu jest jakikolwiek zapas paliwa do pojazdów (które jako zdobyczne nie były na wyjściowym stanie wyposażenia pociągu), czy trzeba zlewać z innych pojazdów, żeby dotankować Subaru (i na mołotowy)?
oczywiście, chyba nie myślisz że wysłaliby pociąg z piłami spalinowymi, quadem etc tylko z tym co jest w bakach? Co nie zmienia faktu że wasz park maszynowy przerósł początkowe założenia więc dodatkowe paliwo jest czymś za czym warto się będzie rozglądać

Cytat:
Czy broń, zdobyta na strzelcu oraz spadkowa po Tommym i Razorze była wtedy na naradzie u Sloana, kiedy pojechaliśmy ewakuować Kate? Wtedy kiedy Sloan proponował Cosmo rewolwer Candla.
tak

Cytat:
- Co to za Hardneck? Jakoś nie kojarzę w ogóle. Jak ma na imię?
John exBG

Cytat:
- Mamy drugie radio? Zostawiłbym w samochodzie by Skye i John mogli dać znać bez darcia japy, że coś nie teges no albo ja im.

- Biorę pancerz na tors i ramiona. Poza tym Vectorka jako broń główną. A boczną Berettę 92S z tą fajną kaburą.
ok i ok
 
__________________
A Goddamn Rat Pack!
Leminkainen jest offline