Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-10-2017, 13:59   #4
Zaalaos
 
Zaalaos's Avatar
 
Reputacja: 1 Zaalaos ma wspaniałą reputacjęZaalaos ma wspaniałą reputacjęZaalaos ma wspaniałą reputacjęZaalaos ma wspaniałą reputacjęZaalaos ma wspaniałą reputacjęZaalaos ma wspaniałą reputacjęZaalaos ma wspaniałą reputacjęZaalaos ma wspaniałą reputacjęZaalaos ma wspaniałą reputacjęZaalaos ma wspaniałą reputacjęZaalaos ma wspaniałą reputację
Anatoli spojrzał uprzejmie na blaszankę.
- Odpowiem na twoje pytania od tyłu. Technik dostanie się wszędzie i zna wszystkie wyjścia. Najpierw musimy wiedzieć którędy nasz cel może się wydostać. Co do rozwoju mojej planety... Jest okej, nikomu nic tam nigdy nie brakuje, do Agentury wkręciłem się bo to ciekawa fucha. Pozwala na doświadczenie tak wielu różnych rzeczy... I nie, nie musiałem za nią płacić ani grosza. - na jego wargach wykwitł delikatny półuśmiech, który momentalnie zniknął.
- Zabójstwa... Osób z dostępem do "śmiercionośnego wirusa" nie będzie znowu aż tak dużo, więc i sterta trupów nie byłaby zbyt wysoka. Czasami trzeba wybrać między większym złem, a mniejszym, ale przyznaję i dla mnie to ostateczność. A sama natura wirusa? "Działający na układ nerwowy i doprowadzający do szaleństwa." Pani Cage specjalizuje się właśnie w tej działce i z pewnością wie które z wirusów mogą wywołać takie efekty, więc ktoś z was może ją wziąć, proszę bardzo. Jeśli nie to ją zwyczajnie uwiodę i uzyskam informacje starodawnym sposobem. Nie powinno być to zbyt trudne. To odcina twój punkt trzeci i... czwarty? Ewentualnie informatyk może przeszukać bazy danych. - Anatoli ponownie postukał tarczę swojego Steinharta palcem. Wyraźnie nad czymś rozmyślał. - Czekanie... Jeśli znamy wszystkie potencjalne wyjścia to wirusa bez naszej wiedzy zwyczajnie wynieść się nie da. Nie musimy znowu czekać tam wszyscy, reszta może sobie spokojnie zdobywać informacje na terenie. Zapomniałem o czymś? - spytał uprzejmie na koniec.
 

Ostatnio edytowane przez Zaalaos : 15-10-2017 o 14:02. Powód: Literówka, przepraszam.
Zaalaos jest teraz online