Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-10-2017, 02:24   #12
Zaalaos
 
Zaalaos's Avatar
 
Reputacja: 1 Zaalaos ma wspaniałą reputacjęZaalaos ma wspaniałą reputacjęZaalaos ma wspaniałą reputacjęZaalaos ma wspaniałą reputacjęZaalaos ma wspaniałą reputacjęZaalaos ma wspaniałą reputacjęZaalaos ma wspaniałą reputacjęZaalaos ma wspaniałą reputacjęZaalaos ma wspaniałą reputacjęZaalaos ma wspaniałą reputacjęZaalaos ma wspaniałą reputację

James Jones

Całość wyglądała niemal dokładnie tak jak na szkoleniu. Identyczne maszyny, uprzejmy kobiecy głos dający ostatnie wskazówki, oczywiście niepełne to również go niespecjalnie zaskoczyło. Niespodzianką był sposób przeniesienia się. Na sucho było to delikatne, cały czas zachowywał świadomość i "był sobą". Tym razem... Nagła ciemność, kilka sekund niebytu i zupełnie nowe ciało.

Na twarzy Jonesa-Anatoliego zagościł szeroki uśmiech. Podniósł się i przeciągnął jak dopiero co obudzony ze snu kot. To było uzależniające. To uczucie... Wolności? Nie, to nie było to... Nagle znalazł odpowiednie słowo. Beztroska. Ciało nie było jego, mógł nim ryzykować tak jak sobie tylko zażyczy, tak długo jak wykona misję.

Przyjrzał się swoim dłoniom, były to dłonie człowieka pracującego, pokryte były starymi pęcherzami, a skóra była gruba i twarda. Potarł palcami o siebie analizując tą drobną ciekawostkę. Wytrzymałe, ale nie tak wyczulone jak "jego" własne. Ciało natomiast... O wiele masywniejsze, niżej położony środek ciężkości, czuł się nieco dziwnie, ale coś w naturalnym sposobie poruszania się jego Nosiciela przypominało mu jego samego. Dobrze wybrał.

Rozejrzał się w końcu po pomieszczeniu, analizując to co widzi. Pozostali również musieli zająć swoje ciała, bo podobnie jak on sam zamarli na moment. Szczególnie długo przyglądał się Lily. Była dewastująco piękna i nie był pewien czy była to myśl jego Nosiciela, czy raczej jego samego. "Szkoda że Poeta ją wybrał. Zabawiłbym się z nią." skonkludował w końcu i spojrzał na jedyną osobę która była tu prawdziwie sama.
- Tucker, przypomnij mi proszę, jakby były jakieś naprawy powyżej mojego zwyczajowego poziomu dostępu to dostaję tymczasowe uprawnienia, czy wchodzę z odpowiednią osobą? Wszystko mi z głowy wylatuje przy tak pięknych kobietach. - puścił oczko Lily.
 

Ostatnio edytowane przez Zaalaos : 17-10-2017 o 12:21.
Zaalaos jest offline