Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-10-2017, 12:42   #372
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
- ...i rozumisz mnie? No jesteśmy supeherosami no mówię ci! No! Lepsi niż Avengersi! Widziałeś kiedyś jakiegoś Avengera? W tv się nie liczy... No... Oj bo jesteśmy nowi no to jeszcze nie mamy... no... wywiadów o! Ale ej no autograf chcesz? No jak po co! Pierwszy autograf naszej grupy! Wiesz ile to będzie kiedyś warte?! No... dom dzieciom kupisz... Ej nie jestem narąbany co? Trochę mi się tylko kręci... No a tamten? Widzisz go? No to ruski niedźwiedź... No jak? Zoba ja z butli ciągnie? Widziałeś kogoś poza ruskimi niedźwiedzami co tak ciągnie z butli? No.. A ten w kapeluszu zmienia się w dinozaura... Nie wiem jakiego myslisz, że to ktoś normalny może wymówić?! Ale czad, wiesz jak go trudno złapać jak się przemieni? No chyba, że cię stratuje... Bo czasem zmienia się w takiego dużego... No... A tamta? No ta w tych blachach... No... To nasza szefowa. Ma dziką świnię. I lata! Nie no dzika świna lata nie ona! Co? Niewyraźnie mówię? No! I ma czterech takich z siekierami i w hełmach... Drwale? Nie no chyba nie... Drale to chyba piły mają... Ale może są przed abgrejdem... Co? Właściwie to nie pytałem sie czy chodzi z tymi czterema... A ta obok? No to wiesz, małolata ale wymiata wodą... Nie wódą, wodą mówię słuchaj co do ciebie mówie dobra? No stary byś widział co ona umie zrobić z butelką! Taakii czad! Nie no jusz ci tłumaczyłem butelki to ciągnie niedźwiedź... W ogóle nie słuchasz... Ja? No ja mam sok z gumijagód i... Ej! Ja ci wyglądam na gumisia? No! Se uważaj... I mam ten sok nie ale nie mogę go używać... Bo mnie szukają.... No jak kto?! Złe ludzie z białych furgonetek... No. Ale chodzę na terapię... Do sierżanta... Znaczy raz byłem. Ale zasnałem w poczekalni a potem ten rusek wyszedł i powiedział, że sierżant też spi no to co miałem czekać nie? No... To jak widzisz no jesteśmy superhirołsami znacznie fajniejszymi niż Avengersi...
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline