Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-10-2017, 20:32   #55
Arvelus
 
Arvelus's Avatar
 
Reputacja: 1 Arvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputację
Na razie w stanie 90% mam tylko od Toma.
Ale jest jeszcze 3 innych co wyrazili mniejszą bądź większą chęć gry. Spodziewam się, że dwóch z nich na pewno zagra, poza tym jeszcze ponad tydzień do końca rekrutacji, a tradycja mówi, że karty postaci zaczynają wpływać na godzinę przed końcem rekrutacji, a kończą wpływać 12 godzin po terminie =p

EDIT:
By the way... podczas dyskusji z Tomem doszliśmy do wniosku, że rozwinięcia wynikające z archetypu liczą się do rachunku sprawdzamy czy Mark of Chaos już dostaniemy

Argumentacja:
Nie licząc archetypów to taki zaawansowany archetyp Thousand Sons Sorcerer miałby dużo dłuższą ścieżkę niż zwykły Sorcerer (który nie traci 3600PD) do Mark of Tzeentch, a nie powinno tak być.

Zastanawiałem się nad wliczeniem jeszcze rasy do tego ale zdecydowałem, że nie.
Po pierwsze: nurglici byli by favoryzowani w tym rozrachunku (SM mają dużo talentów defensywnych, w których Nurgle przoduje).
Po drugie: da to ludziom pewną przewagę nad Space Marines, której oni bardzo potrzebują aby być grywalni (wciąż uważam, że Space Marine jest znacznie bardziej kuszącą opcją, więc wydaje się git)
 
Arvelus jest offline