Wątek: Kwiatki z sesji
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-10-2017, 18:27   #359
Eleishar
 
Reputacja: 1 Eleishar ma wspaniałą reputacjęEleishar ma wspaniałą reputacjęEleishar ma wspaniałą reputacjęEleishar ma wspaniałą reputacjęEleishar ma wspaniałą reputacjęEleishar ma wspaniałą reputacjęEleishar ma wspaniałą reputacjęEleishar ma wspaniałą reputacjęEleishar ma wspaniałą reputacjęEleishar ma wspaniałą reputacjęEleishar ma wspaniałą reputację
To w sumie też nie kwiatek, ale jednak kwiatek. Sesja ED, rozgrywana tu na lastinn.
Zmierzając tropem czarnego charakteru, nasza drużyna minęła na swej drodze ogra z dziwacznym szczurem na ramieniu. Moja postać (t'skrang fechmistrz), rozpoznała w zwierzęciu szczura pijawkę, czyli swego rodzaju pasożyta, kontrolującego umysły ofiar. Niewiele myśląc (a raczej nie myśląc) zerwał się do ataku i zrobił ze szczura szaszłyk. Gdzie tu kwiatek? Okazało się potem (w komentarzach), że rzeczony ogr był opcjonalnym bossem i to takim który mógłby nieźle przetrzepać skóry naszym postaciom, a mój fechmistrz całkowicie tę koncepcję rozwalił.
Na swoją obronę dodam, że MG jedynie pogratulował mi szczęścia, nie obwiniał mnie
 
__________________
Nieważne kto śmieje się ostatni, grunt żebym był to ja.
Eleishar jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem