Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-10-2017, 22:07   #510
Mi Raaz
 
Mi Raaz's Avatar
 
Reputacja: 1 Mi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputację
Jest i post.

Na początek ostrzeżenie dla corax za przeciągniecie terminu. Mam nadzieję, że na ostrzeżeniu się skończy i będę pamiętany jako ten nie czepiający się i nie uprzykrzający życia MG. No bo co mi po tym, że będą mnie kojarzyć z okaleczaniem BG?

Kolejny termin odpisu do 26 października.

Arvelus Twojej postaci udało się wypocząć, choć koszmar nie pozwolił zregenerować siły woli. Przykro mi.

Dru wybierz sobie jeden z zamówionych strojów. Właśnie jego znajdujesz w przesyłce od męża. Do tego jest też atrament i sześć pustych arkuszy papieru do spisania listów. Dostajesz też dwójkę retainersów w formie Jasia i Małgosi.

Aiko nie martw się, Gerge jest tylko osłabiony. Pod koniec dnia, gdy dojeżdżacie do karczmy już jest ok.

Jakby co możecie śmiało pytać. Jestem do Waszej dyspozycji.

Zachęcam również do wymieniania się informacjami. Bo corax np. zwróciła mi uwagę na to, że nikt nie zapytał jej cyganki o imię. Co mnie rozbawiło, zwłaszcza w kontekście fortuny Fyodora przekazanej na "wojsko"
 
__________________
Wszelkie podobieństwo do prawdziwych osób lub zdarzeń jest całkowicie przypadkowe.

”Ludzie nie chcą słyszeć twojej opinii. Oni chcą słyszeć swoją własną opinię wychodzącą z twoich ust” - zasłyszane od znajomej.
Mi Raaz jest offline