Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-10-2017, 17:40   #83
Anonim
 
Reputacja: 1 Anonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Pipboy79 Zobacz post
- A to jak od small arms to nie tylko same klamki? No nie chce mi się wierzyć, że większej broni jak M 16 i inne takie po domach jest więcej niż w koszarach. Klamki to by mi nawet pasowały do takich proporcji. Ale broń długa... No nie wiem... Nawet jakby brać pod uwagę cywilne modele jak strzelby czy sztucery.
Jeden facet z Montany mówił mi, że on nawet do sklepu nie wyjeżdża bez swojego AK-47. Poza tym możesz obejrzeć zdjęcia tutaj: https://www.thetrace.org/2016/09/gun...arvard-survey/ W niektórych miejscach USA, jak w Polsce w latach 90, możesz kupić pistolety i broń długą prosto z czyjegoś bagażnika samochodu zaparkowanego gdziekolwiek. Dziś w Polsce trudno kupić kałasza, ale pistolet już nie tak trudno, a w ogóle od czasu do czasu wypływają całe arsenały, bo ktoś na przykład sobie zamurował kolekcje broni palnej i materiałów wybuchowych w ścianie mieszkania, zakopał w lesie, czy ma dodatkowe pomieszczenie w piwnicy - i głupio pochwali się tym.
 
Anonim jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem