Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-10-2017, 07:52   #494
Lord Cluttermonkey
 
Lord Cluttermonkey's Avatar
 
Reputacja: 1 Lord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Asmodian Zobacz post
Angus zostaje w karczmie i jeśli się da, spróbuje podsłuchiwać rozmowę Przepatrywaczy. Bardziej z ciekawości, niż z konkretnego pomysłu na to. No i chleje.
WIS (Perception) przeciw ST 15 (czy usłyszysz) i CHA (Deception) przeciw ich WIS (Insight) (czy się skapną).

Można za to skończyć z obciętym uchem...

Cytat:
Napisał Krieger Zobacz post
Przepraszam Clutter, mam nadzieję że nie odebrałeś tego jako jakieś marudzenie, Ślimaki super, mnóstwo wątków i coś miłego dla każdego Tak tylko mimochodem mi się powiedziało, że bym do czegoś postrzelał
Nie ma za co przepraszać, lepiej powiedzcie, jakich proporcji między tłuczeniem lochów a innymi przygodami plus minus oczekujecie. Nie mam na to żadnego jedynego słusznego wzoru matematycznego.
 
Lord Cluttermonkey jest offline