Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-10-2017, 18:04   #4
Slan
 
Reputacja: 1 Slan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputację
Aiko
Hideki złapał się za serce.
- Oczywiście, że paliłem. Kadzidła na przykład. Sama przecież mówisz, że trzeba szanować tradycję. Poza tym, paliłem też w piecu. Sama wiesz, że nie wolno dopuścić, by wilgoć się zanadziła, prawda. A poza tym sama mi mówiłaś, że powinienem jeść przynajmniej jeden zdrowy ciepły posiłek dziennie, prawda? – zapytał uśmiechając się szeroko.
- I zazwyczaj podajesz ryż z keczupem – rzekła Cencequ
- Ale przecie keczup to warzywo, prawda? – odparł usiłując kopnąć znacząco koleżankę w kostkę, ale ta mu odpowiedziała tym samym tak, że skrzywił się z bólu.
- No wiesz, że mamy nowego sąsiada? – rzekł Hideki na zmianę tematu.
- A co się stało z poprzednim? – zapytał Zhu.
- podobno zamarzł w zimie. – odparł jej brat
Potem obejrzał bilety.
- To naprawdę bilety na koncert. Na księżyc i ocean, zobaczę na żywo Aibo! Ona jest taka ładna, zgrabna, piękna, dobra, miła, śliczna – mówił z zamglonymi oczyma.
- Pfff! – odparły równocześnie Blask i Cenceq.
- A ktoś zaraz zgarnie samochód temu sąsiadowi
- A siora, mam coś dla ciebie – Hideki znikł w kuchni i wyniósł stamtąd słój pełen okrągłych fioletowych kształtów.
- To to morskie śliwki, specjalnie dla ciebie je zdobyłem i lepiej nie pytaj jak
- Wynosił śmieci przez dwa tygodnie obcym ludziom – rzekł zhu z pogardliwym niesmakiem.
do
Marko
Gdy Marko zbiegł, obsługujący lawetę popatrzyli nań ze znudzeniem godnym prawdziwego profesjonalisty. Po chwili udało mu dowiedzieć, że dostał mandat za brak zabezpieczeń przeciw zimowych [choć był środek lata]. Jeśli miał jakieś obiekcje, musiał się zgło do funkcjonariusz Enkh. Mógł też złożyć nieoficjalną opłatę celem odroczenia odwiezienia samochodu.
 
__________________
Myśl tysiąckrotna to tysiąckroć powtórzone kłamstwo.
Myśl jednokrotna, to niewypowiedziana prawda...
Cisza nastanie.
Awatar Rilija
Slan jest offline