Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-10-2017, 18:09   #331
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Złomoklecie udało się przehandlować swoje precjoza do palenia za jedną ze sprzączek śniegowego Janka, którą zawiązał sobie wokół felernego oka. Wysłuchał uważnie słów Bimbromanty, po czym, energicznie przytakną.

- A widzisza Szefie ja to bym pewnie wziął jakieś WSKRZESZENIE albo UZDROWIENIE na waszą curóchnę, ale wasz pomysł jest lepszy, bo nie jesteśmy pewni, w jakim jest stanie ani gdzie jest także wasz pomysł jest o wiele lepszy, dlatego to wy jesteścioe SZEF a nie ja łubudubułubudubu niech nam żyje... A co to ja miałem? Aaa no tak skopiować zaklęcie - Nowo wyleczony z ćpuństwa Nowak nadal słabo kontaktował z rzeczywistością, ale był za to niesamowicie chętny do wypełnienia wyznaczonej mu roli.

Oparł się plecami o pobliską ścianę włączył laptoca i skinął głową dając Panu Ryszardowi do zrozumienia, że jest gotowy na ładowanie połączone z wyszukiwaniem.
 

Ostatnio edytowane przez Brilchan : 20-10-2017 o 18:14.
Brilchan jest offline