Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-10-2017, 19:29   #134
Ombrose
 
Ombrose's Avatar
 
Reputacja: 1 Ombrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputację
Prawie cały dzień pisałem tego posta

Sharifa i Lotte czeka pierwszy wspólny... nazwałbym to dialogiem, ale nie jestem pewien, czy w ogóle będą rozmawiać Musimy umówić się na wspólne pisanie! Dzisiaj już nie mam siły, ale może jutro? Jutro o osiemnastej? Dogadamy się we wspólnym doku.

Mikaela okazała się Surmą. Ten zwrot akcji planowałem od samego początku, choć myślałem ujawnić go w innych okolicznościach. Ciekawi mnie reakcja Lotte.

Alice doszła do pewnego punktu zwrotnego. Ma mnóstwo wyborów do podjęcia. Może odpowiedzieć na wiadomości, lub nie. Może zabić Joakima lub nie.
A tak właściwie - poproszę Cię, Ves, o rzut w ostatnim poście k10. Jak wyrzucisz 10, to awatar śmierci przytłacza Cię i zabijasz Joakima tak czy tak. W przewciwnym razie możesz zadecydować. Albo Alice zostanie z KK, albo będzie bohaterem IBPI.

Pozdrawiam!

PS.


RIP ARTEJA 1200 P.N.E. - 2010 N.E.
 

Ostatnio edytowane przez Ombrose : 20-10-2017 o 19:31.
Ombrose jest offline