Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-10-2017, 21:26   #843
Rewik
 
Reputacja: 1 Rewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputację
@Baird, Ehran
Cytat:
Napisał Baird Zobacz post
Marek zamiast posta deklaracja.

Mel wycofuje ludzi na bezpieczną odległość i dzwoni do bazy żeby przywieźli Bismarck.
https://docs.google.com/document/d/1...EfAJ50gw/edit#

Jeśli nie macie nic przeciwko również zapraszam na doca i interakcji między waszymi postaciami w sprawie zbadania bimbrowników. (pod Carlem i Kevinem zacząłem odrobinę skrobać)

Fajnie by było jakby to potem Baird wrzucił jako swój post, bo Ehran jest trochę dalej w czasie w ostatnim poście, więc to spotkanie jest niejako dla niego retrospekcją.

@Potacz
Szykuje się soczysty post. Nie chcę zapeszać, ale być może najbardziej klimatyczny w sesji, ale musisz poczekać. Mam znów pracującą sobotę,a niedzielę zajętą. No ale kleję kiedy mogę.

@Dratlah
U ciebie główne zadanie w zasadzie wynika z chęci zbadania substancji od Kze'taha. Bez podjętych działań z twojej strony uznam, że żadnych w tym kierunku nie podjąłeś. Masz też trochę zahaczek z projektami dla koloni - dźwig, Krugerowa modyfikacja armatki wodnej, działka z Nadziei zamontowane do czołgu, sama procedura demontażu statku, incydent z wypadkiem Carla, może podejście do zarzuconego wcześniej projektu wykrywacza psi (choć pytanie czy tu gubernator jest dalej zainteresowany bo znalazł alternatywę). Może jakaś fabularna retrospekcja zwiazana z tajemniczym tatuażem? Liczę że coś wymyślisz jednak. Jeśli nie to trudno, ale fajnie by było jakbyś trochę poodgrywał tu i tam.

Przypomnijcie mi później bym zrobił plebiscyt na nazwę sterowca i nowej kolonii
 

Ostatnio edytowane przez Rewik : 20-10-2017 o 21:30.
Rewik jest offline