Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-10-2017, 14:53   #1083
Warlock
Konto usunięte
 
Warlock's Avatar
 
Reputacja: 1 Warlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Nami Zobacz post
Zaczełam kończyć posta i - musiałam przystopować.
Właściwie, to nie wiem jak prezentuje się nasza sytuacja.
Chciałam pisać, że Lexa wybiega i po prostu rzuca się do ataku, siekając każdego kto podejdzie, ale pomyślałam, że pewnie nie zacumowali to jak ma biec?

Potem chciałam napisać o abordażu - ale przecież sama go nie wykona i nie znam odległości między statkami...

... no to pomyślałam o armatach, by strzelać w plażę ale... Przecież ona nie wystrzeli i - znowu nie wiem jak daleko ta plaża i czy wgl to ma sens.

Zbyt dużo niewiadomych by coś napisać na koniec z sensem :/
To dlatego, że tak naprawdę nie było żadnych deklaracji. Zawsze to tak działało, po prostu mając drugą sesję nie czułem potrzeby, aby was o to teraz gonić. Wpłynąć do portu możecie i ujdzie wam to na sucho - dopiero po zejściu na ląd was rozpoznają.
 
__________________
[URL="www.lastinn.info/sesje-rpg-dnd/18553-pfrpg-legacy-of-fire-i.html"][B]Legacy of Fire:[/B][/URL] 26.10.2019
Warlock jest offline