Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-06-2007, 00:06   #7
Glarin
 
Reputacja: 1 Glarin ma wspaniałą reputacjęGlarin ma wspaniałą reputacjęGlarin ma wspaniałą reputacjęGlarin ma wspaniałą reputacjęGlarin ma wspaniałą reputacjęGlarin ma wspaniałą reputacjęGlarin ma wspaniałą reputacjęGlarin ma wspaniałą reputacjęGlarin ma wspaniałą reputacjęGlarin ma wspaniałą reputacjęGlarin ma wspaniałą reputację
Gordan odwrócił się w stronę portalu i dokładnie obejrzał przybyłych. Nefren, Raimar i Selena. Widywał ich na korytarzach Anrallasill, lecz nigdy żadnego z nich na prawdę nie poznał. Jego osiemnaście lat i trudny charakter, którego był świadom powstrzymały go od pochopnych osądów na ich temat. "Trzeba będzie nauczyć się ich jak najszybciej." - pomyślał - "Poznać słabości i najmocniejsze strony. Jeśli mamy przeżyć razem ciut dłużej"
Przerzucił przez ramię swój lekki łuk i poprawił kołczan, tak by zarzucony na ramiona płaszcz okrywał całe ciało jak najszczelniej.
- Nie słyszałem o tym by krwiożercze rysie atakowały turystów w tych okolicach - powiedział z uśmiechem. - Właściwie nie słyszałem w ogóle by jakikolwiek ryś zaatakował jakiegokolwiek człowieka. Po prawdzie to nie spodziewałbym się, że potrafią przeżyć na takim mrozie. On pewnie dziwi się nam dokładnie z tego samego powodu. -Popatrzył w oczy towarzyszom niedoli - Jestem Gordan. Dlaczego zostałem wybrany by być tu z wami dokładnie nie wiem. Ale proponuje nie stać na tym wygwizdowie, bo zamarzniemy na kość. Czas w drogę, poszukajmy czegoś co osłoni nas od tego wiatru.
 
__________________
"Biurokracja niszczy inicjatywę. Niewielu rzeczy biurokraci nienawidzą tak bardzo jak innowacji, które dają lepsze efekty od zestarzałej rutyny. Ulepszenia zawsze sprawiają, że ci na szczycie piramidy wydają się niedorzeczni. A kto lubi wyglądać niedorzecznie?"
Glarin jest offline