Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-10-2017, 18:06   #118
Alaron Elessedil
 
Alaron Elessedil's Avatar
 
Reputacja: 1 Alaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputację
Aj, aj, aj... Chyba coś niewyraźnie napisałem w mojej deklaracji. Chodziło o szraplene na nogi tych z mocami i pozostanie w ukryciu póki nie będzie potrzebny. Taki as w rękawie

Rozumiem, że pojawienie się Blinka na polu bitwy jest w kategoriach: "Nie odkręcajmy, żeby nie zrobił się burdel", ale Ari woli nie rozsadzać nóg zwykłym ludziom. Choćby byli po przeciwnej strony barykady.

Jeśli nic nie da rady zrobić też z celami ataku (również w myśl "nie odkręcajmy, bo burdel"), to poprosiłbym o zmniejszenie prędkości i posłanie metalowych rurek na tej samej zasadzie co szrapnele. Czyli, żeby połamać kulasy, ale nic trwałego

EDIT:
Komunikat Blinka.

Cytat:
- Czy możemy wreszcie zadziałać głową, a nie pięściami? Zostawcie. Mi. Stone'a. Proszę. Przynajmniej na chwilę.
 
__________________
Drogi Współgraczu, zawsze traktuję Ciebie i Twoją postać jako dwie odrębne osoby. Proszę o rewanż. Wszystko, co powstało w sesji, w niej również zostaje.
Nie jestem moją postacią i vice versa.

Ostatnio edytowane przez Alaron Elessedil : 24-10-2017 o 18:17.
Alaron Elessedil jest offline