Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-10-2017, 22:08   #112
MrKroffin
 
MrKroffin's Avatar
 
Reputacja: 1 MrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputację
Głosuję na kurę, bo nie jestem bezstronnym MG.

Na północ bym nie polecał, bo Zweufalten jest na południu bagien i zanim się tam przeprawicie czasu trochę minie. A przypominam, że nie jesteście zbyt dobrze zaopatrzeni, szczególnie ta liczniejsza grupa. Z tego też faktu wypływa drugi wniosek: nie wiem, czy liczyliście heksy, ale z Zweufalten do Birkenstein najkrócej było chyba 10 heksów, do Wilheimsdorf 3. Myślę, że to bardzo racjonalizuje wybór Siga i Heindela, bo o ile tam mogą być wojska, to już bohaterowie nie powinni raczej głodować w drodze. Do Birkenstein raczej będą, a głód jest pewniejszy niż spotkanie żołnierzy. Żadnych osad po drodze nie ma. Mi to się nasunęło jak przypomniałem sobie wygląd mapki.

Poza tym pomysł AJTa jest super . I tak chyba zrobimy, natomiast jak się spotkacie, to ja bym na miejscu "tchórzy" argumentował jw. Bo i więcej jedzenia macie, a to nie bez znaczenia. A ta pustynia to wg Hexographera wzgórza, ale mi też bardziej pustynię przypomina . To jak Wam się podoba takie wyjście?

Cytat:
Kurcze, ja bym chciała być miła dla MG i nie rozdzielać grupy, ale
Zawsze jest ale. Zawsze. Parafrazując Sheparda: dlaczego nikt nie powie - "jasne, MG, uratujmy drużynę teraz i bez żadnych warunków".
 

Ostatnio edytowane przez MrKroffin : 24-10-2017 o 22:11.
MrKroffin jest offline