Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-10-2017, 23:15   #52
Cattus
 
Cattus's Avatar
 
Reputacja: 1 Cattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputację
Hejka! Patrzcie:











Ostatnio na Hubertusie troche postrzelałem i jak to zwykle bywa, apetyt rośnie w miare jedzenia. Skoro Przysiecz jest rzut czapką od Opola, pomyślałem że można by zorganizować strzelanko np. w sobotę podczas Opolconu. Ja pewnie przejade się tam tak czy inaczej. Konie też mają, więc jak jakieś dziewcze ładnie się uśmiechnie to pewnie ją jakiś ułan przewiezie. Samce muszą uśmiechać się do amazonek... Mira była i coś tam widziała.

Ktoś byłby zainteresowany? Jeśli się skusicie, musze znać mniej więcej liczbe osób. Jeśli będzie to jeden chętny, po prostu odzwiedze kumpla i nic nie trzeba organizować. Jeśli wyjdzie że trzeba zamawiać autokar, albo jechać na pare samochodów, to już musze obgadać sprawe z bossem. Możliwe że w takim wypadku będzie trzeba coś zapłacić. W końcu prywatna stadnina.
Powienienem mieć już wtedy samochód, kumpel też mógłby robić za szofera, więc nasza dwójka może przewieźć jakieś 6 - max 8 osób. Zależnie od kompresji. No chyba że ktoś zmotoryzowany się zainteresuje, wtedy nasze możliwości transportowe rosną.

Ustawimy baloty, ja mam łuk, tam mają dwa, więc już da rade się pobawić. Oczywiście trzeba będzie zrezygnować z połowy dnia na rzecz naciągania sobie mięśni. Może niedziela rano byłaby lepsza? Ale wtedy sporo osób spieszy się na pociągi (ja ostatnio spóźniłem się na swój wracając z pijaństwa tam ) albo ma kaca i jest umordowana.

Myślcie.
 
__________________
Our sugar is Yours, friend.
Cattus jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem