Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-10-2017, 09:23   #54
Mira
Konto usunięte
 
Reputacja: 1 Mira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputację
Ha, wiedziałam, że jak dam mu przeżyć, to zwabi innych...

Pomysł jest fajny, ale... wszystko zależy od pogody, bo jak będzie lało jak ostatnio w 1 dzień zlotu, to raczej nici z tego.
Jeśli o mnie chodzi, to myślę, że to jestem za. Może w niedzielę? Bo wtedy na Opolconie już niewiele atrakcji będzie i pewnie każą się stlenić koło południa, a tak każdy posiedzi, ile będzie chciał.
W razie czego mogę służyć za szofera i wykonać kurs czy dwa na dworzec w Opolu, żeby pociągowych odstawić.
Tak informacyjnie - Przysiecz to autkie ok. 30min do dworca w Opolu.

Cattus
a jak w razie czego tam z opcją żywieniową?

-------------
A korzystając z okazji, przypominam o:

- Możliwości podwózek!
Jeśli jedziecie skądś i macie miejsca w samochodzie - dajcie znać, może znajdzie się jakiś Licz do podzielenia kosztami transportu.

- Deklaracjach! W przyszłym tygodniu składam konkretną rezerwację i potrzebuję informacji kto będzie. 70% mi wystarczy, czyli jeśli myślicie "Chyba pojadę", to proszę o info. Jak coś nie wyjdzie, kończyn za to nie urwę, a kicha będzie, jak zamówię stolik na 8 osób, a przyjedzie 18.

- Konkretach! - im wcześniej będę wiedziała kto o której przyjeżdża np. na PKP, tym większe szanse, że zorganizuję mu komitet powitalny i nie będzie musiał błądzić po "O! Pole".

Motywujcie się ludki, przybywajcie z połowicami, jeśli macie ochotę, ale bądźcie! No.
 
__________________
Konto zawieszone.
Mira jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem