Wątek: Warsztaty DSA
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-10-2017, 11:53   #13
Ardel
 
Ardel's Avatar
 
Reputacja: 1 Ardel ma wspaniałą reputacjęArdel ma wspaniałą reputacjęArdel ma wspaniałą reputacjęArdel ma wspaniałą reputacjęArdel ma wspaniałą reputacjęArdel ma wspaniałą reputacjęArdel ma wspaniałą reputacjęArdel ma wspaniałą reputacjęArdel ma wspaniałą reputacjęArdel ma wspaniałą reputacjęArdel ma wspaniałą reputację
Tak, gramy na piątej edycji. Podręcznik niestety tani nie jest, bo tylko sprowadzany zza granicy (na Rebelu życzą sobie 240 zł...) Ja szczęśliwie dorwałem go gdzieś w przedpremierze sporo taniej.

Co do terminów - zakładam grę w miarę dynamiczną, która skupiać się będzie na poznawaniu świata i mechaniki, nie na poważnych relacjach drużynowych, stąd kolejka na tydzień - 3-4 dni dla graczy i tyle dla mnie.

Co do doca - raczej nie, żeby nie zaburzać tempa. Chociaż jeżeli gracze będą chcieli jakiś dialog przeprowadzić, to czemu nie. W przypadku walk doca nie będziemy stosować - tłumaczenie mechaniki walki i ewentualnych możliwości będzie w postach, żeby zainteresowani, którzy nie grają, także mogli podłapać zasady.

Eleishar - tylko quckstart. Masz go tutaj:
http://paizo.com/products/btpy9maz?T...ickStart-Rules
I tutaj:
The Dark Eye - Quickstart rules - Ulisses Spiele | The Dark Eye | Ulisses North America | DriveThruRPG.com
 
__________________
Prowadzę: ...
Jestem prowadzon: ...

Ardel jest offline